Tyto stránky jsou určeny pouze odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace zde prezentované nejsou určeny pro laickou veřejnost.
PACIENT LÉKAŘ

Popis metodyMetoda Clarivein byla vyvinuta v USA v roce 2010 pro minimálně invazivní ošetření žil dolních končetin – velké a malé safény, ale také žilních spojek - perforátorů a dalších postižených žil. Využívá kombinace mechanického narušení vnitřní výstelky cévní stěny se sklerotizačním roztokem. Pod ultrazvukovou kontrolou se punkčně zavádí katétr do ošetřované žíly, kde jeho špička rotuje rychlostí 3500 otáček/min. Kontaktem žilní stěny s rotujícím vodičem dochází k ireverzibilnímu narušení vnitřní výstelky žíly. Její destrukce je dokončena chemicky za současné aplikace sklerotizační látky do blízkosti rotujícího katetru. Dojde tak k destrukci žíly, což vede k její postupné přeměně na vazivo.
 
Po výkonu se končetina zabandážuje elastickými obinadly nebo stáhne elastickou punčochou. Ošetřená žíla splaskne, stěny se slepí k sobě a po několika týdnech se přemění ve vazivový pruh. Clarivein nevytváří tepelnou energii a tak nebezpečí poškození doprovodných nervů žil, kůže, podkoží a výskytu bolestí v důsledku tepla je zcela vyloučeno. Zákrok je rychlý, šetrný a bezpečný.

Tento prostředek je určený pouze pro jednorázové použití a lze jej použít v ordinaci lékaře z aseptických podmínek. Po ukončení krátké procedury se paciet může vrátit bez omezení ke všem běžným aktivitám.

Výhody metody ClariVeinVýhody metody ClariVein Výhody metody ClariVein Výhody metody ClariVein Výhody metody ClariVein Výhody metody ClariVein

Ke stažení

Případové studie:

GalerieClarivein brožura:
 


Clarivein OC Animation:


Video ze zákroku:

https://www.youtube.com/watch?v=MsvW2mmi77k&t=21s
 


Příbalová informace:

Odborná podporaVe spolupráci s výrobcem zajišťujeme odborné workshopy a edukaci lékařů, kteří mají zájem o používání metody Clarivein.
Studie a odborné články naleznete v sekci „Ke stažení“.
Pro bližší informace kontaktujte našeho zástupce:
Jana Stará, Dis.
Tel. 770 176 987
e-mail: jana.stara@msmgroup.eu

KontaktMSM, spol. s r.o.
Lhota u Příbramě 13
261 01 Příbram

tel.:   318 620 603, 318 620 782
fax:   318 635 213
e-mail:   msm@msmgroup.eu
web:   www.msmgroup.eu
Kontaktní osoba:

Jana Stará, Dis
Tel. 770 176 987
e-mail: jana.stara@msmgroup.eu
ZPRACOVÁNÍ COOKIES2020 ....... 2022 © clarivein-varixy.cz
webdesign | websystem | KAO.cz